Styl „Dżungla”
Zasadzasz w domu rośliny tropikalne: palmy, paprocie, monstery, storczyki i inne. Osoby bogatsze mogą też umieścić w mieszkaniu zwierzęta: kapibary, mrówkojady, tapiry. Następnie opuszczasz mieszkanie na 70 lat i pozwalasz naturze wykonać swoją pracę.
Styl „Jaskinia”
Zabudowujesz okna granitem, piaskowcem i wapniem, pod sufitem umieszczasz stalaktyty (osoby uboższe mogą je wykonać z serpentyn). Kaganki i ognisko służą za źródła światła. Na ścianach malujesz podobizny zwierząt. W rogach domu rozmieszczasz maczugi i prymitywne krosna.
Styl „Grunwald”
Za pomocą manekinów sklepowych, przebranych w stroje z epoki, odwzorowujesz w dużym pokoju Bitwę pod Grunwaldem Jana Matejki. Oczywiście nie może zabraknąć koni – koni na biegunach. Ewentualnie rolę wierzchowców mogą odegrać krzesła.
Styl „Dlawnurg”
Robisz to samo, co w przypadku stylu „Grunwald”, tylko w drugą stronę.
Styl „Wersal”
Kupujesz drogie zabytkowe meble (najlepiej tzw. ludwiki), złote naczynia, kryształowe kandelabry, purpurowe arabskie dywany, obrazy Rubensa, Caravaggia i Rembrandta, rzeźby Rodina, Fidiasza i Myrona, ozdobną broń, drogie kamienie i biżuterię. Nabytymi przedmiotami przystrajasz dom według uznania. Osoby uboższe pomijają etap kupowania oraz urządzania i koncentrują się na kulturalnym powitaniu gości. Dzięki temu zaproszeni natychmiast pomyślą: „Istny Wersal”.
Styl „Dawne MTV”
W centrum mieszkania stawiamy podniszczoną kanapę, a na niej kukły przedstawiające popularne postacie z dawnej MTV – Beavisa i Butt-Heada. Kukły kupujemy przez Internet albo wykonujemy je z fizeliny. Naprzeciwko „Beavisa” i „Butt-Heada” stawiamy telewizor (model z lat 90.) oraz stolik z pilotem, piwem i orzeszkami. W całym mieszkaniu równomiernie rozmieszczamy pudełka po pizzy i plakaty MC Hammera.
Styl „Gaudi”
Mieszkanie tworzymy autorsko, stawiając na bogatą kolorystykę i organiczne kształty, coś pomiędzy światem zwierzęco-roślinnym a statkiem kosmitów. Po kilku latach przerywamy pracę i czekamy na śmierć. Kiedy umrzemy, ktoś przez długie lata kończy urządzanie domu.
Styl „Ikea”
Kupujemy meble i akcesoria w Ikei, a następnie urządzamy nimi mieszkanie.